Trzy siostry

Trzymamy się zawsze razem i pomimo różnic wiekowych potrafimy się ze sobą dogadać. Niby nic trudnego, jednak nie każde rodzeństwo tak ma. Każda z nas pozostaje indywidualnością, chociaż wiele nas łączy. Pochodzimy z miejscowości, której nazwa jest ukryta w adresie naszego bloga. Jesteśmy przywiązane do naszego rodzinnego miejsca. Nasi rodzice to para geografów obecnie nauczycieli. Od małego przekazywali nam wiedzę na temat naszego kraju. Za każdym razem podkreślali, jak ważne jest docenienie walorów przyrodniczych, architektonicznych i turystycznych w Polsce. Zabierali nas w różne części ojczyzny.

Jesteśmy przekonane, że gdyby nie oni i ich działania dzisiaj nie doceniałybyśmy skarbów naszej Polski. Wszyscy razem uwielbiamy podróżować i spędzać ze sobą czas. Poznawanie nowych miejsc sprawia nam wiele frajdy. Postanowiłyśmy zebrać nasze wspólne wspomnienia i stworzyć turystycznego bloga. Co jakiś czas na stronie będą pojawiały się wpisy dotyczące ciekawych miejsc w Polsce. Oprócz tego wiele ciekawych osobnych tematów związanych z turystyką.

Odwiedzajcie naszą stronę często i komentujcie nasze posty. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>